Znovuotevření MŠ

07. 05. 2020

Vážení rodiče,

mateřská škola bude na základě rozhodnutí Rady města ze dne 5.5.2020 otevřena od pondělí 11.5.2020 za zpřísnění hygienických podmínek stanovených MŠMT.

Provoz bude obnoven do konce června 2020 podle Souboru hygienických pokynů pro MŠ.

• Provoz mateřské školy je upraven: 7,00 - 16,00 hodin
  • Děti nemusí mít při pobytu v areálu MŠ roušku (vnitřní prostory školy, zahrada)
  • Navštěvovat MŠ může dítě, které nevykazuje známky onemocnění (zvýšená teplota, rýma, kašel,...)
  • Zákonný zástupce před prvním vstupem do MŠ podepíše  Písemné seznámení s vymezením rizikových skupin stanovených MZ a Čestné prohlášení prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění (např. horečka, kašel, dušnost, náhlá ztráta chuti, čichu,...)